01 червня поточного року Президент ВГО АППУ Грігол Катамадзе прийняв участь у зустрічі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з представниками бізнесу та профільних асоціацій, яка була присвячена питанням спрощення застосування реєстраторів розрахункових операцій.

Детальніше...

Щорічний Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків» ШАНОВНІ ПЛАТНИКИ ПОДАТКІВ – ЧЛЕНИ ВГО АППУ!!!

Інформуємо Вас, що 10 травня 2018 року розпочнеться прийом Заявок на участь у Всеукраїнському рейтингу «Сумлінні платники податків України - 2017» (всі необхідні документи Рейтингу знаходяться «ПРО РЕЙТИНГ» на офіційному сайті за посиланням "Сумлінні полатники податків"
З питань реєстрації заявок Вам необхідно звернутися до Територіальних відділень ВГО АППУ Вашої області.
Проведення щорічного Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків» Асоціацією платників податків України започатковано ще в 2011 році. Метою Рейтингу є створення сприятливих умов для розвитку взаємовигідної співпраці між державою і бізнесом та відзначення кращих здобутків платників податків.

Детальніше...

"Податок на прибуток підприємств" - Начальник управління методології податку на прибуток підприємств ДФС України -   Олексій Задорожний
https://youtu.be/FDS-ZEO62u8

"Податкові перевірки. Нове у судовій практиці в 2018 році" - старший юрист Практики оподаткування та бізнес-ефективності АО «Юскутум» - Дмитро Кулик
https://youtu.be/gaIe5_Gi3Ag

"Штрафи за порушення трудового законодавства" - керівник напрямку податкового консалтингу компанії «Бюро» - Олена Миро та начальник відділу інспекційної діяльності Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області - Дмитро Злигостєв;
https://youtu.be/ygnV8BdQwzs

"Податок на додану вартість" - Заступник директора департаменту – начальник управління методології непрямих податків ДФС України - Сергій Тимошенко
https://youtu.be/wzsGwylqHEw

"Нові можливості просування бізнесу в інтернеті та управління цифровою репутацією компанії і як нею управляти?" - акаунт-директор веб-агенції "MaFactory" - Олена Богданович
https://youtu.be/5zh1ARfHktA

"Кібербезпека бізнесу" - керівник компанії «Pakurity - Гліб Пахаренко
https://youtu.be/mlpKKMK7NQY

29 червня 2017 р. відбувся XII З’їзд ВГО «Асоціація платників податків України». У заході взяли участь делегати З’їзду - керівники територіальних відділень АППУ, народні депутати України, представники бізнесу з усієї України, експерти та громадські діячі. Почесним гостем заходу став в.о. Голови ДФС України Мирослав Продан.
Головною подією З’їзду стало переобрання Президента Асоціації у зв’язку з закінченням юридично визначеного строку перебування на посаді очільника АППУ Грігола Катамадзе. Одноголосно було прийнято рішення, що Грігол Шалвович залишається на посаді Президента ВГО АППУ на наступний термін 2 роки. Також на З’їзді було обрано 9 Віце-Президентів Асоціації. На посадах залишилися Олександр Шлапак, Анатолій Матвієнко, Сергій Шахов, Андрій Антонищак, Юрій Атаманюк, Павло Погиба та Володимир Мазарак, новими Віце-Президентами стали Валерій Омельченко, Наталія Ульянова та Володимир Венгер.
До складу Правління ВГО АППУ обрано повторно Людмилу Герасименко, Ігоря Далічука та нового члена Правління Поліну Колодяжну. 
Окрім, Президента, віце-президентів, Голів ТВ ВГО АППУ у областях до складу Ради також увійшли: Афян Артем, Бучинський Йосип, Вишневська Любов, Герасименко Людмила, Гісем Мирослав, Пригаровський Віктор, Далічук Ігор, Довбенко Михайло, Жебровська Філя, Іукурідзе Важа, Козак Богдан, Колодяжна Поліна, Олексієнко Дмитро, Пашко Павло, Троян Степан та Шикота Людмила.

Детальніше...

Тел.: +380 /552/ 425119, 494286, 447860
e-mail: office@tpp.ks.ua, web: tpp.ks.ua

Проект ліберального Податкового кодексу України, який був презентований ще 23 листопада 2016 року, вже майже на 75% завдяки презентаційному Загальноукраїнському туру у форматі Круглого столу та спілкуванню з українським бізнесом. Асоціація платників податків України надає можливість усім бажаючим ознайомитися зі змінами внесеними в Проект, які викладені в Оновлених Коментарях до нього.
ОНОВЛЕНІ КОМЕНТАРІ ДО ОСНОВНИХ ПОЛОЖЕНЬ ПРОЕКТУ ПОДАТКОВОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ

Детальніше...

Голова ДФС України – Голова Ради з питань стимулювання інвестицій та підприємницької діяльності Роман Михайлович Насіров висловив щиру подяку ВГО «Асоціація платників податків України» та особисто Президенту Асоціації Гріголу Катамадзе за конструктивну співпрацю і допомогу у спільній праці на благо України, а також за участь у підсумковому засіданні Ради з питань стимулювання інвестицій та підприємницької діяльності при ДФС, яке відбулося 14 грудня поточного року.

Детальніше...

21.10.2016 - Головне управління ДФС у Херсонській області

У зв’язку з початком діяльності Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Херсонській області (наказ ГУ ДФС у Херсонській області від 10.10.2016 №457) Головне управління ДФС у Херсонській області повідомляє про завершення роботи Громадської ради при ГУ ДФС у Херсонській області, створеної наказом ГУ ДФС у Херсонській області від 09.12.2014 №81.

За результатами першого засідання Ініціативної групи, яке відбулося 17.10.2016, визначено дату проведення установчих зборів Громадської ради при ГУ ДФС у Херсонській області – 02 грудня 2016 року.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

Детальніше...

Херсонська  Торгово-промислова палата з метою привернення уваги громадян до проблем корупції, заохочення практики ведення прозорого бізнесу запрошує громадськість та суб’єктів господарювання регіону долучитися до опитування щодо сприйняття та оцінки рівня корупції в органах Державної фіскальної служби Херсонщини.

 Окрім надання оцінки щодо корупційних проявів, платники податків мають змогу надати свої пропозиції щодо покращення роботи із запобігання проявам корупції в фіскальній службі області. 

Просимо заповнити анкету – опитування та надіслати до Херсонської Торгово-промислової палати до 14 жовтня 2016 року на електрону пошту: info@tpp.ks.ua

Дякуємо за співпрацю! 

Додаток: анкета в на 2 арк. (докум.doc)

27 вересня 2016 року у фіскальному відомстві відбулося чергове засідання Громадської ради при ГУ ДФС у Херсонській області.
Про попередні підсумки курортного сезону на Херсонщині від фіскалів області.
Про проведення опитування щодо оцінки рівня корупції в органах ДФС Херсонщини.
На Херсонщині 10 тонн спирту сховали серед «меблів».
Про футбольні здобутки херсонських фіскалів на чемпіонаті.

tppua

Украинский портАл Яндекс цитирования Украина онлайн Рейтинг@Mail.ru