Проект ліберального Податкового кодексу України, який був презентований ще 23 листопада 2016 року, вже майже на 75% завдяки презентаційному Загальноукраїнському туру у форматі Круглого столу та спілкуванню з українським бізнесом. Асоціація платників податків України надає можливість усім бажаючим ознайомитися зі змінами внесеними в Проект, які викладені в Оновлених Коментарях до нього.
ОНОВЛЕНІ КОМЕНТАРІ ДО ОСНОВНИХ ПОЛОЖЕНЬ ПРОЕКТУ ПОДАТКОВОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ

Всеукраїнська громадська організація „Асоціація платників податків України” вважає, що податкова система України не є досконалою та інвестиційно привабливою для платників податків України та іноземних інвесторів, не відповідає вимогам сьогодення, згідно з якими вона повинна бути гнучкою і швидко реагувати на зміни в суспільстві та економіці держави.

Це стосується відповідно і чинної редакції Податкового кодексу України, яка потребує фундаментальних змін. Податковий кодекс України повинен бути простим, прозорим та ліберальним.
Фахівцями Асоціації платників податків України у співпраці з українським бізнесом, юридичною компанією «ЮСКУТУМ», Асоціацією «УКРВОДКА», Асоціацією «Біржові та електронні майданчики» та ТОВ «БЕЙКЕР ТІЛЛІ Україна», розроблено проект ліберального Податкового кодексу України, який базується на вимогах сьогодення.
Ми зробили свій перший крок саме зараз, щоб проект Податкового кодексу України пройшов широке громадське обговорення, був поданий в законодавчий орган за півроку, як цього вимагають Бюджетний та Податковий кодекси України, був прийнятий та набув чинності з 1 січня 2018 року.
В даний час Асоціація платників податків України працює над подальшим вдосконаленням проекту Кодексу та відкрита до діалогу і співпраці з усіма, хто хоче надати раціональні пропозиції та зробити податкове законодавство справді ліберальним, що дасть можливість розвиватися українському бізнесу та економіці України в цілому.
Авторський колектив на чолі з Президентом АППУ Гріголом Катамадзе здійснюють презентаційний Загальноукраїнський тур у форматі «Круглий стіл» щодо обговорення проекту ліберального Податкового кодексу України з українським бізнесом. Станом на 24 березня п.р. розробники вже презентували проект Ліберального Податкового Кодексу України:
23 листопада 2016 р. на Міжнародному Форумі «УКРАЇНА LEVEL UP»;
08 грудня 2016 р. в Університеті Державної фіскальної служби України;
20 грудня 2016 р. у місті Кременчук;
21 грудня 2016 р. на третьому форумі «БІЛІ ПОЧИНАЮТЬ І ВИГРАЮТЬ» («Fairmont Grand Hotel»);
23 січня 2017 р. представникам Експертної Групи РПР;
09 лютого 2017 р. у місті Суми;
16 лютого 2017 р. у місті Дніпро;
20 лютого 2017 р. у місті Чернігів;
23 лютого 2017 р. у місті Київ («Premier Palace Hotel»);
27 лютого 2017 р. у місті Вінниця;
02 березня 2017 р. у місті Миколаїв.
14 березня 2017 р. у місті Тернопіль;
15 березня 2017 р. у місті Львів.
23 березня 2017 р. у Київській області, в приміщенні ГУ ДФС у Київській області (м. Київ, вул. Народного Ополчення, 5а).
30 березня 2017 року у місті Житомир;

04 квітня 2017 р. у місті Одеса.

Підведення підсумків Всеукраїнського туру у форматі «Круглий стіл» щодо обговорення проекту ліберального Податкового кодексу України, АППУ планує провести 10 – 14 квітня п.р. в Національному університеті «Києво-Могилянська академія».
Всеукраїнська громадська організація „Асоціація платників податків України” буде дуже вдячна кожному за надані зауваження, пропозиції та побажання не пізніше 05 квітня 2017 року.Контактна особа АППУ Білотіл Ірина В’ячеславівна, електронна адреса:bilotil@appu.org.ua, телефон 351-19-36.

ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ (ПРОЕКТ )

СТАНОМ НА 03 КВІТНЯ 2017 РОКУ ВЖЕ ОПРАЦЬОВАНІ ОКРЕМІ ПРОПОЗИЦІЇ УЧАСНИКІВ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ, І ЯК НАСЛІДОК, НОРМИ ПРОЕКТУ КОДЕКСУ В НОВІЙ РЕДАКЦІЇ.

РОЗДІЛ VII. ПЛАТЕЖІ ЗА ВИКОРИСТАННЯ ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ (в новій редакції)

ПОДАТОК НА ДОХОДИ ФІЗИЧНИХ ОСІБ (В НОВІЙ РЕДАКЦІЇ)

РОЗДІЛ III. ПОДАТОК НА ВИВЕДЕНИЙ КАПІТАЛ (автори редакції – експерти з питань оподаткування Т.Шевцова та О.Шемяткін)

Додати коментар


Захисний код
Оновити

tppua

Украинский портАл Яндекс цитирования Украина онлайн Рейтинг@Mail.ru