Новостворена в Україні Державна податкова служба отримала реєстрацію як юридична особа в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських організацій.

Як свідчать дані реєстру, служба отримала код ЄДРПОУ 43005393, що знаходиться за адресою: Львівська площа, 8 у Києві, а її керівником є Сергій Верланов.

Зазначається, що підставою для створення служби є постанова Кабінету міністрів України від 18 грудня 2018 року.

Дата державної реєстрації служби – 17 травня.

Як повідомляв УНІАН, 13 травня процедура реєстрації нової Державної податкової служби України (ДПС) була припинена у зв'язку з тим, що існуюча Державна фіскальна служба, правонаступником якої буде ДПС, зараз не перебуває у стані ліквідації.

Довідка УНІАН. У грудні 2018 року Кабінет міністрів прийняв рішення реорганізувати Державну фіскальну службу України шляхом розділення її на державні податкову і митну служби.

Згідно з Меморандумом щодо нової програми співпраці України з Міжнародним валютним фондом, процес реорганізації ДФС планувалося завершити до кінця квітня поточного року.

Проте 17 квітня Окружний адміністративний суд Києва за позовом народного депутата з фракції "Блок Петра Порошенка" Андрія Антонищака призупинив конкурс з відбору керівника митної служби та заборонив Комісії з питань вищого корпусу державної служби проводити цей конкурс.

До цього конкурсна комісія встигла завершити один з етапів конкурсу, відібравши кандидатів на посаду керівників митної та податкової служб, претендентами на пост останньої, зокрема, стали заступник міністра фінансів України Сергій Верланов, виконавчий директор "Стандарт-аудит" Дмитро Олексієнко та заступник міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергій Пєтухов.

Оскільки конкурс з відбору голови митної служби заблокований через суд, комісія провела фінальний відбір кандидатів на посаду голови податкової, в якому перемогу здобув Верланов, кандидатуру якого комісія рекомендувала уряду затвердити в даній посаді.

8 травня Кабінет міністрів призначив Верланова головою Державної податкової служби.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/economics/finance/10552665-novostvorena-podatkova-sluzhba-otrimala-derzhreyestraciyu.html?utm_source=social&utm_medium=share&utm_campaign=site

tppua