Вчора відбулося перше засідання колегії ГУ ДФС у Херсонській області за участі керівників структурних підрозділів, начальників податкових інспекцій та митних постів Херсонської митниці ДФС.

У засіданні приймали участь: голова Херсонської обласної державної адміністрації А.А. Гордєєв, в.о.заступника голови Херсонської обласної державної адміністрації Д.С. Бутрій, заступник голови Херсонської обласної ради О.О. Рукавішнікова та голова Херсонського територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» О.П. Максименко.

 

     Приємним початком заходу стали слова вдячності губернатора області Андрія Гордєєва за кропітку роботу по наповненню бюджетів усіх рівнів у минулому році на адресу трудового колективу фіскального відомства.

     Так, за 2016 рік місцеві громади херсонського краю отримали на вирішення соціально-економічних потреб  2774,6 млн.грн. або 57,8 відс. від загальних надходжень зведеного бюджету. Це перевищує минулорічний показник на  932,9 млн.грн. (50,7 відс.) податків і зборів.

     Цілком логічно порушувалися важливі питання щодо пошуку  додаткових резервів наповнення місцевих бюджетів. Серед них: проведення інвентаризації земельних ділянок Херсонської області до 1квітня 2017 року, спільна взаємодія органів влади та представників місцевого самоврядування для легалізації "підпільних" працівників у сфері сільського господарства та туризму, координація роботи фіскалів області по залученню платників податків до сплати адекватних надходжень з акцизного податку на територіях сільських та селищних рад нашої області.  

       Під час обговорення проблемних “плюсів” та “мінусів” практичної роботи фіскальної служби за 2016 рік особливий акцент було зосереджено на позитивних результатах проведеної операції «Курорт-2016», яка супроводжувалася активною масово-роз’яснювальної роботою серед платників податків курортної зони та активними оперативними діями працівників податкової міліції.

  У підсумковому слові начальник фіскальної служби області Ігор Клим констатував, – «Ми маємо йти вперед до якісного виконання поставлених перед нами завдань, використовувати всі свої знання, інтелект та відчувати відповідальність за наповнення державної скарбниці» та подякував всім фіскалам області за ґрунтовну та професійну роботу.

 

Прес-служба Головного управління

 ДФС у Херсонській області

tppua

Украинский портАл Яндекс цитирования Украина онлайн Рейтинг@Mail.ru