19 липня відбулося чергове засідання колегії ГУ ДФС у Херсонській області за участі  керівників структурних підрозділів, начальників податкових інспекцій та митних постів Херсонської митниці ДФС. У заході приймав участь голова Херсонського територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціації платників податків України» О.П.Максименко.

На порядок денний винесено низку актуальних питань діяльності фіскального відомства за перше півріччя 2016 року. Зокрема, про підсумки роботи органів ГУ ДФС у Херсонській області та Херсонської митниці ДФСу січні - червні 2016 року та резерви по забезпеченню надходжень до бюджетів усіх рівнів у третьому кварталі 2016 року.

 Наполеглива праця  має гідний результат!

 Так, за І півріччя поточного року органами ГУ ДФС у Херсонській області до Зведеного бюджету України зібрано майже 2 млрд.грн. податків та зборів. Це на 537,6 млн. грн. або 39,2 відс. перевищує обсяги надходжень за відповідний минулорічний період. До місцевих бюджетів надійшло майже 1,4 млрд.грн. платежів. Це на 401,3 млн. грн. або 54,5 відс. також  перевищує надходження відповідного минулорічного періоду. Всі державні податкові інспекції області забезпечили приріст надходжень до бюджетів місцевих громад області.

      Цілком логічно порушувалися  питання  практичних результатів роботи щодо легалізації доходів та трудової зайнятості в курортних зонах  Херсонської області та залучення платників податків до оподаткування акцизним податком з роздрібного продажу підакцизних товарів (пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, нафтопродуктів, скрапленого газу та іншого палива) з участі представників органів місцевого самоврядування нашої області. Ці дуже важливі питання також обговорювалися на останньому засіданні Громадської ради при ГУ ДФС у Херсонській області. Особливий акцент було зосереджено на дотриманні  працівниками ГУ ДФС у Херсонській області та Херсонської митниці ДФС вимог антикорупційного законодавства.

Зрозуміло, що кожне з цих питань викликало принципове обговорення та сприяло розробці важливих спільних підходів практичної співпраці по розкриттю схем ухилення від сплати податків та їх мінімізації, легалізації найманої праці в регіоні та пошукам додаткових резервів надходжень до місцевих бюджетів.

Підсумовуючи результати заходу, очільник відомства Ігор Клим  переконливо зазначив, що в подальшій роботі необхідно зберігати тонкий баланс між стабільним наповненням бюджету та стимулюванням підприємницької ініціативи в області, яка передбачає з одного боку - створення максимально комфортних умов для бізнесу та громадян під час сплати податків. З іншого - стабільне наповнення бюджету.  

tppua

Украинский портАл Яндекс цитирования Украина онлайн Рейтинг@Mail.ru