Відкрито і принципово тривав пошук раціональних шляхів щодо  наповнення бюджетів місцевих громад області у курортний сезон на морському узбережжі Херсонщини під час проведення червневого засідання Громадської ради при ГУ ДФС у Херсонській області.

Користуючись нагодою, очільник відомства Ігор Клим закликав всіх підприємців сфери відпочинку Херсонщини зареєструвати та не приховувати власний бізнес та чітко дотримуватися норм чинного податкового законодавства. А громадянам, які оберуть нашу область для літнього відпочинку, нагадав про необхідність поважати себе та цінувати своє здоров’я, отримувати послуги та купувати товари у офіційно зареєстрованих суб’єктів господарювання, які мають ліцензію на продаж алкогольних та тютюнових виробів! 

Ключовою темою зустрічі стало не тільки обговорення дієвих заходів щодо легалізації доходів та трудової зайнятості в курортних зонах Херсонської області, а й практичні рекомендації від представників Громадської ради по залученню підприємців області до оподаткування. Так, голова Херсонської міської громадської організації „Центр дослідження південно-українського прикордоння” Володимир Коробов запропонував використовувати аналітичну інформацію проведених соціологічних досліджень обсягів пасажиропотоків південного регіону для залучення підприємців сфери відпочинку до оподаткування.

До дискусійних моментів обговорення пошуку резервів наповнення бюджетів місцевих громад області у курортний сезон, застосування   контрольно-перевірочних заходів до суб’єктів господарювання, які нехтують норми чинного податкового законодавства, та використання новітніх методів проведення інформаційно - роз’яснювальної роботи в селищних радах області активно долучилися заступник голови обласної ради Віталій Булюк, голова Громадської ради при ГУ ДФС у Херсонській області Олександр Максименко та голова правління благодійної організації „Фонд громади міста Херсона „Захист” Лариса Польська.

Відтак, всі учасники заходу відчули  ділову та партнерську атмосферу саме ділового діалогу між владою, бізнесом та представниками громадськості Херсонщини.

tppua

Украинский портАл Яндекс цитирования Украина онлайн Рейтинг@Mail.ru