Територіальне відділення Асоціації платників податків України в Херсонській області створено 15 вересня 2009 року.

maksimenko1Мета і завдання регіонального осередку АППУ - захист конституційних прав платників податків, створення в регіоні умов для становлення та розвитку підприємництва, надання інформаційних, консультативних та просвітницьких послуг з податкового законодавства та бухгалтерського обліку. Не дивлячись на те, що територіальне відділення створено нещодавно, проте активно бере участь в економічному та суспільно-політичному житті Херсонської області, співпрацює з громадськими, державними та комерційними структурами.

Місцеві відділення АППУ створені в м.Херсоні, Білозерському, Генічеському, Каховському, Чаплинському та Цюрупинському районах області.
Територіальне відділення вже налагодило плідну співпрацю з ДПС України у Херсонській області, регіональними представництвами Торгово-промислової палати України, Українського союзу промисловців і підприємців, органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, іншими громадськими організаціями, засобами масової інформації та вищими навчальними закладами.

м. Херсон, Херсонська область
73000 м. Херсон, Головпоштамт, аб/с 86
тел/факс (0552) 22-92-49
тел. (050) 396-28-44
e-mail: khs@appu.org.ua, oright1@mail.ru

tppua

Украинский портАл Яндекс цитирования Украина онлайн Рейтинг@Mail.ru