am20121016 2

 

У міжнародній практиці відсутні єдині стандарти щодо відповідальності за розроблення прогнозу обмінного курсу при складанні бюджету, а також його оприлюднення.

Переглянути файл у форматі PDF

am20121016Матеріали ІХ Всеукраїнської науково-практичної заочної конференції «Молода наука України. Перспективи та пріоритети розвитку» - Том 1 – Секція «Економіка та підприємництво» (м. Київ, 22-24 грудня 2011р.)/Всеукраїнське громадське об’єднання «Нова Освіта» - Київ.: 2012. – 128с.
У збірнику представлені матеріали ІХ Всеукраїнської науково-практичної заочної конференції «Молода наука України. Перспективи та пріоритети розвитку». Дані матеріали були заявлені на секцію «Економіка та підприємництво». У секцію було заявлено 40 доповідей.
Для учнів та студентської молоді, аспірантів, здобувачів, науковців, викладачів вузів, державних службовців, практичних працівників та всіх, хто цікавиться питаннями сучасних наукових досліджень.

Читати статтю повністю

У статті здійснений аналіз основних проблемних аспектів вітчизняної системи місцевого оподаткування в умовах становлення та розвитку ринкової економіки. Визначено основні критерії, що впливають на перспективний розвиток системи місцевого оподаткування в Україні.

Автор: Н. В. Сошка

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Детальніше...

tppua