Новини

У податковій службі Херсонщини відбулося друге засідання ініціативної групи

9 грудня 2019 року у прес-центрі Головного управління ГУ ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі провели друге засідання Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

У Зеленського пояснили, що потрібно для запровадження податку на виведений капітал

Щоб запровадити податок на виведений капітал, замінивши ним податок на прибуток, слід доопрацювати існуючий закон або розробити новий та узгодити модель із Міжнародним валютним фондом (МВФ). Про це повідомив заступник глави Адміністрації президента з економічних питань Олексій Гончарук.

Устенко заявил о возобновлении обсуждения идеи налога на выведенный капитал

Советник президента Олег Устенко заявил о возобновлении обсуждения идеи налога на выведенный капитал (НнВК).

22 травня Уряд спростив процедури надання ознаки неприбутковості.

Тепер реєструють неприбутковість за 3 дні, а не 14 днів + купу інших спрощень. Головне не впадати у відчай і продовжувати просувати реформи. От і команда Проекту Громадяни в дії стиснула зуби і переконала ухвалити зміни до Постанови #440. Дякуємо колегам з ДФС, Мінфіну, Мінюсту і Секретаріату КМУ за допомогу неприбутковим організаціям.

17 травня Новостворена податкова служба отримала держреєстрацію

Тепер ДПС знаходиться за адресою: Львівська площа, 8 у Києві, а її керівником є Сергій Верланов. 
Новостворена в Україні Державна податкова служба отримала реєстрацію як юридична особа в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських організацій.
Як свідчать дані реєстру, служба отримала код ЄДРПОУ 43005393, що знаходиться за адресою: Львівська площа, 8 у Києві, а її керівником є Сергій Верланов.
Зазначається, що підставою для створення служби є постанова Кабінету міністрів України від 18 грудня 2018 року.
Дата державної реєстрації служби – 17 травня.